Poszukaj w dziale budowa terrarium, setki razy były poruszane tematy ogrzewania zbiorników.
12 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 27 grudnia 2008 - 00:17
Podobne tematy: Python regius [terrarium] x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, Dzisiaj, 05:12 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Python regius / pyton królewski - dorosłe samice i podrostkiAllmath, 18 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Dorosłe samce Python regiusMojoPythons, 12 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Python regius, wąż zbożowy, boa tęczowyGreenPython, 05 lis 2025 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Python regius odmiana barwna pastel yellowLaikowyTerrarysta, 19 cze 2025 |
|
|
#12
Napisany 27 grudnia 2008 - 15:24
No troche poszukałem i znalazłem. Mam jeszcze jedno pytanie, jakiej...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#13
Napisany 27 grudnia 2008 - 18:09
To mały zbiornik więc 30 wat wystarczy.
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
