mam problem mam dorosłego kędziorka i nie wiem czy on zdechł czy akurat zrzuca wylinke. ma podkulone nogi i sie nie rusza. nie wiem czy mam go wywalic czy poczekac. nigdy nie widziałem jak pajak zrzuca wylinke dlatego nie wiem co sie stało.
#1
Napisany 07 grudnia 2008 - 19:18
mam problem mam dorosłego kędziorka i nie wiem czy on zdechł czy akurat zrzuca wylinke. ma podkulone nogi i sie nie rusza. nie wiem czy mam go wywalic czy poczekac. nigdy nie widziałem jak pajak zrzuca wylinke dlatego nie wiem co sie stało.
Podobne tematy: problem z ptasznikiem kędzierzwawym x
początkujący owady
Straszyki
Problem z wysoką śmiertelnością u straszyków australijskichkak4s, 17 kwi 2026 |
|
|
|||
![]() |
Problem z Phyllocrania ParadoxaLily_Simons, 03 mar 2026 |
|
|
||
terrarium - ogrzewanie
Budowa, osprzęt
Problem z dogrzaniem terrariumLakiMaLagi, 07 mar 2026 |
|
|
|
||
Budowa, osprzęt
Ringder DTC120 - problem z termostatemtamaosra, 07 mar 2026 |
|
|
|||
zdrowie
Ptaszniki
Problem podczas wylinkiJaguzas, 02 mar 2026 |
|
|
|
#2
Napisany 07 grudnia 2008 - 19:31
Pozdrawiam
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 07 grudnia 2008 - 19:34
#4
Napisany 07 grudnia 2008 - 19:46
#5
Napisany 07 grudnia 2008 - 20:51
#6
Napisany 07 grudnia 2008 - 20:57
#7
Napisany 07 grudnia 2008 - 20:58
#8
Napisany 07 grudnia 2008 - 22:15
#9
Napisany 08 grudnia 2008 - 01:18
Jeśli te...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#10
Napisany 08 grudnia 2008 - 03:35
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
