Witam wszystkich.
Od niecałych 2ch tygodni mam węża mahoniowego.
Jest to mój pierwszy mahoń. Wcześniej nie miałem kontaktu z wężami.
Otrzymałem węża wraz z 6 malutkimi, mrożonymi oseskami.
Od tego czasu zużyłem 3..., które ostatecznie wylądowały w śmieciach...
Prawdopodobnie jest to samiec. Ma ~30-35cm.
Obecne terrarium:
wymiary 40x30x30
temperatura wcześniej w dzień 24'' w nocy 19'' (nocna wg. opisu gatunku)
temperatura od jakiś 3 dni: dzień 27'' całą dobę
wystrój: torf, sztuczne roślinki, jakaś gałąź umieszczona w...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Od niecałych 2ch tygodni mam węża mahoniowego.
Jest to mój pierwszy mahoń. Wcześniej nie miałem kontaktu z wężami.
Otrzymałem węża wraz z 6 malutkimi, mrożonymi oseskami.
Od tego czasu zużyłem 3..., które ostatecznie wylądowały w śmieciach...
Prawdopodobnie jest to samiec. Ma ~30-35cm.
Obecne terrarium:
wymiary 40x30x30
temperatura wcześniej w dzień 24'' w nocy 19'' (nocna wg. opisu gatunku)
temperatura od jakiś 3 dni: dzień 27'' całą dobę
wystrój: torf, sztuczne roślinki, jakaś gałąź umieszczona w...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


Ten temat jest zablokowany
