Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Jaki gad



  • This topic is locked This topic is locked
20 replies to this topic

#1 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Posted 26 August 2005 - 01:21

hej jestem tu nowy i jak wszyscy mam pytanie. Czytałem wiele opisów jaszczurek i niewiem jakie wybrać, giełda tuż tuż a ja już pół roku......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#2 pebe

pebe
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6967 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 August 2005 - 08:01

Wiec tak- kameleony i legwany wogole odpadaja, bo to jest juz wyzsza szkola jazdy (szczegolnie kamki). Jednak nie podales najwazniejszej informacji- jakiej wielkosci mozesz miec......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Posted 26 August 2005 - 08:28

Osobiscie polecam gokony lamparcie, latwo sie oswajaja, sa ladne i przyjemne, nie wymagaja duze terra, cos w granicahc 60x40x40, spokojnie takie terra starczy na 1......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Theo

Theo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7134 dni
  • Poland / Śląskie / Dąbrowa Górnicza
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 August 2005 - 08:30

no to terra które podałeś dla agamy to chyba dla dorastające:P dla dorosłej 160/70/70:)
ja polecam Tobie w takim razie gekona lamparciego.


#5 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Posted 26 August 2005 - 10:46

NO agamy są fajne ale nie mam tyle miejsca na terrarium . a wymiary to zalezy na jakiej półce min 35x35x35 max 70x35x35 jeszcze w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Pawel_Szydlowski

Pawel_Szydlowski

    Lekarz weterynarii

  • Lekarz weterynarii.nieaktywny
  • Z nami od: 7387 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Świecie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 August 2005 - 11:13

Gekony lamparcie super. Terra dla nich było by dobre to 70x40x np. 40 mały haremik możesz mieć np. 1.2
Albo zrobić wyższe terrarium 80-100cm......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Posted 26 August 2005 - 11:22

szczerze to nigdy nie zwracałem uwagi na felsume musze poczytać o nich


#8 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Posted 26 August 2005 - 11:24

a jak pisze wielkość jaszczurek to razem z ogonem czy bez??


#9 pebe

pebe
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6967 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 August 2005 - 11:46

Jesli nie ma wyszczegolnione to dlugosc jest z ogonem. Ale ja felsumy poczatkujacemu bym nie polecal, sa to dosc delikatne jaszczurki, w dodatku wymagaja wilgotnego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 minok

minok
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7549 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 August 2005 - 12:36

Wszyscy jak zaczynają chcą szyszkowce:P One wcale nie są takie proste w hodowli:) Gekon lamparci, scynki, agama brodata:P Najlepiej cos z tego wybierz:)



1 user(s) are browsing this forum

0 members, 1 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.