dziś dziubek w dziubek siedziały sobie pod lampka i było spoko :); nowa jest mneij aktywna i krócej, a Kornel lata ciagle :)
63 odpowiedzi na ten temat
#61
Napisany 08 listopada 2008 - 19:27
Podobne tematy: Nowa, agresywna samica x
Archiwum ogłoszeń
SAMICA Acanthoscurria geniculata 5 DCK4rakan, 04 cze 2026 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Samica Lasiodora parahybana ~7cm dcLaikowyTerrarysta, 12 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Pyton siatkowy SUPER DWARF (mini siatka) - samica Tiger het Purple AlbinoEver, 07 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Boa imperator Sunglow Sharp - spora samica na petaGaweł, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samica N. Incei "Classic"Lak_Wynd |
|
|
#62
Napisany 08 listopada 2008 - 20:59
A mowilam ze bedzie w porzadku tylko trzeba dziewczynom dac...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#63
Napisany 08 listopada 2008 - 22:12
miałaś racje jak zwykle :)
#64
Napisany 12 listopada 2008 - 23:47
Donoszę, że przyjaźń miedzy pannami kwitnie.
już kamieniami...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
już kamieniami...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
