jestem nowy na tym forum wiec WITAM mam pytanie odnosnie weza zbozowego ktorego planuje zakupic wiec chcialbym sie dowiedziec ile kosztuje mniej wiecej utrzymanie takiego weza jak jest mlody i dorosly
3 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 03 października 2008 - 00:41
Podobne tematy: wąż zbożowy x
Sprzedam węże
Python regius, wąż zbożowy, boa tęczowyGreenPython, 05 lis 2025 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Wąż zbozowy ScalelessDuda, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
wąż zbożowy na sprzedażexhale |
|
|
|||
Sprzedam węże
Wąż zbożowy + terrariumSpiderSAN, 10 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Wąż zbożowy PALMETTO, parka - Warszawa lub transportEver, 17 mar 2026 |
|
|
#2
Napisany 03 października 2008 - 01:11
Witam, ogólnie to zależne jest bardzo, bo możesz kupować myszki...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 03 października 2008 - 16:28
Małe węże zbożowe karmimy oseskami mysimi od kilku uzytkowników tcp...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 03 października 2008 - 18:28
to teraz tylko czekam na wyplate i kupuje
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
