chce zbudować terra z osb które będzie miało 150x110x160 (dl x szer x wys), tylko ze płyty do które mogę kupić maja 125x250 (taka płyta osb 15mm u mnie w mieście kosztuje 70 zł), i tu moje pytanie jak zrobić tył terrarium który ma mieć 150x158,5, mam dokleić taki pasek wąski pasek, czy lepiej podzielić je na dwie części i skleić razem albo podkleić jakąś listewką?
1 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 12 września 2008 - 14:13
Podobne tematy: terra z osb(kolejny problem) x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Faunarium Exo Terra XXL + karmowka, kabel, gratisybaal6, 30 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam terrarium Exo Terra 60x45x90 wraz z oświetleniem Skylight PR2.QSiweek, 20 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam regał hodowlany z oświetleniem, ogrzewaniem i inkubatorem i 4x terra gratis !Ikiiki, 08 maj 2026 |
|
|
|||
początkujący owady
Straszyki
Problem z wysoką śmiertelnością u straszyków australijskichkak4s, 17 kwi 2026 |
|
|
|||
![]() |
Problem z Phyllocrania ParadoxaLily_Simons, 03 mar 2026 |
|
|
#2
Napisany 12 września 2008 - 14:21
Dużej różnicy nie ma, ja bym dokręcił pasek (skleił na...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
