Szukałem zwykłej lustrzanki i we wszystkich sklepach najmniejsze to 25W. To chyba nie będzie dobra co?
43 odpowiedzi na ten temat
#41
Napisany 11 sierpnia 2008 - 12:04
Podobne tematy: Kilka pytań ;d x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
dorosłe samce --- sabah blue--- aureotibialis + kilka samic.Serb, 04 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
samce adult + kilka nsSzrama, 24 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samce P. sp sabah blue, O. aureotibialis + kilka samicSerb, 14 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Kilka młodych taeniur - w tym PlatiniumPietras1985c, 27 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Kilka młodych boa z ofertyPietras1985c, 27 kwi 2026 |
|
|
#42
Napisany 11 sierpnia 2008 - 15:05
Proszę o odpowiedź. Zależy mi na czasie a nie wiem...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#43
Napisany 12 sierpnia 2008 - 23:18
Tak, może być choćaż lepsz byłaby piętnastka
#44
Napisany 13 sierpnia 2008 - 11:55
Naprawdę? To super. W końcu skończę terrarium. Wielkie dzięki za...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany