no wiem, ale ja kupuję już 4,5 cm.. to co mi radzisz?? co mam zrobić?? mam 2 terra 40x35x30 i 3 po 25x25x25.. trzy skorpki: samca, samiczkę i samiczkę w ciąży.. to gdzie je mam rozmieścić?? i pokażcie jakieś terra dla italicusów... proszę..
15 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 28 lipca 2008 - 15:03
Podobne tematy: Dobre terra?? [zdjęcia] x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Faunarium Exo Terra XXL + karmowka, kabel, gratisybaal6, 30 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam terrarium Exo Terra 60x45x90 wraz z oświetleniem Skylight PR2.QSiweek, 20 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam regał hodowlany z oświetleniem, ogrzewaniem i inkubatorem i 4x terra gratis !Ikiiki, 08 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
likwidacja hodowli ciekawe gatunki dobre ceny!masny145, 05 kwi 2026 |
|
|
|||
rozmnażanie
Węże
inkubator Exo terra Pro - wahania temperatury (najlepiej od uzytkowników którzy z niego korzystali)Grzesio, 20 mar 2026 |
|
|
|
#12
Napisany 28 lipca 2008 - 15:44
Samca i samicę dałbym do jednego z 25^3. Samiczkę w...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#13
Napisany 28 lipca 2008 - 15:53
otoczaków?? co to? (domyślam się że chyba jakieś okrągłe kamienie...?)...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#14
Napisany 29 lipca 2008 - 02:05
[quote]Otoczak (geologia)
----------------------------------
Otoczak – fragment minerału lub...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
----------------------------------
Otoczak – fragment minerału lub...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#15
Napisany 29 lipca 2008 - 10:09
Dzięki.. Jak dziś zrobię te terra to wstawię nowe fotki..
#16
Napisany 25 sierpnia 2008 - 10:04
Dobra, zrobiłem nowe.. To ma być dla tej 3 o...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany