Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Akwa u szklarza



  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
9 odpowiedzi na ten temat

#1 ktopytaniebladzi

ktopytaniebladzi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6578 dni
  • Polska / Śląskie / Bielsko-Biała
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 21 czerwca 2008 - 14:16

Ile szklarzowi dać maks kasy za akwa 40x25x25 ? Dam mu własną szybę (dł-120cm, gr.szkła-5mm).
Ile akwa 40x25x25 pomieści w sobie litrów wody ?






#2 ktopytaniebladzi

ktopytaniebladzi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6578 dni
  • Polska / Śląskie / Bielsko-Biała
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 21 czerwca 2008 - 14:48

sorry, pomylilem sie wielkosc akwa ma byc 50x30x30 ? Ile...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#3 yowah76

yowah76
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6960 dni
  • Polska / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Napisany 21 czerwca 2008 - 18:41

Co do kasy nie wiem; a wzor na objetosc prostopadloscianu...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#4 matii_ziomek

matii_ziomek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7056 dni
  • Polska / Małopolskie / Tarnów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 21 czerwca 2008 - 20:21

ok.10-15 zł z klejeniem


#5 Jędrek

Jędrek

    Pomocny w dziale żółwie i budowa, osprzęt

  • Pomocny
  • Z nami od: 8339 dni
  • Polska / Kujawsko-pomorskie / Grudziądz
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 21 czerwca 2008 - 22:22

Wątpię, żeby chciał sie targować. W różnych miejscach róznie liczą,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#6 matii_ziomek

matii_ziomek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7056 dni
  • Polska / Małopolskie / Tarnów
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 22 czerwca 2008 - 08:00

ale 1 zł za litr ze szkłem od szklarza ...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#7 Man-888

Man-888
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6577 dni
  • Polska / Śląskie / Tarnowskie Góry
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 22 czerwca 2008 - 15:18

Podepnę się do tematu z moim pytaniem. A mianowice jakie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#8 gonarek

gonarek

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 7533 dni
  • Polska / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 22 czerwca 2008 - 16:11

W matematyke musisz pobawic sie samodzielnie, ja podpowiem jedynie tyle,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#9 Man-888

Man-888
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6577 dni
  • Polska / Śląskie / Tarnowskie Góry
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 22 czerwca 2008 - 16:29

czyli na akwa o wym. 50x30x30 , potrzebna by byla...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#10 Man-888

Man-888
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6577 dni
  • Polska / Śląskie / Tarnowskie Góry
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 22 czerwca 2008 - 18:30

[b]maksymalne[/b] bezpieczne wymiary akwarium dla szkła o grubości 5mm to:...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.