Witam wszystkich śledzących ten temat. Pomalutku udaje mi się go oswoić do brania na ręce narazie robie to rzadko, przeważnie przy karmieniu i czyszczeniu pojemnika do kwarantanny w którym mieszka. Już przestał kąsać i tylko co jakiś czas zgina szyje i straszy, można go spokojnie już brać na ręke ale na krótko później ucieka z niej. Wąż już nabrał masy i myśle że teraz ma już idealne warunki do prawidłowego rozwoju, kolorki ma śliczne mozna zobaczyć zdjęcia w mojej galerii. Pozdrawiam i będe informował jak idą postępy
10 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 24 czerwca 2008 - 11:25
Podobne tematy: Czy dam rade oswoić tego węża??? x
Kupię
Zakupię węża zbożowego odmiany blizzard / Pilneskwirek, 25 cze 2026 |
|
|
|||
żywienie
Sprzedam karmówkę
Pokarm na sorzedaż dla wężaJu_lia, 14 cze 2026 |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
Oddam
Oddam węża wraz z akcesoriami.przemprzem, 29 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Sprzedam Węża zbożowego (Pantherophis guttatus).Edwart_gecko, 26 maj 2026 |
|
|
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany