Chciałem się dowiedzieć coś więcej na temat tego gatunku :) Dokładnie o wymiary samca z pierwszego pokolenia. Czy prawdą jest, że to najmniejsze dusiciele ?? No i sprawa wymiarów terrarium, zakładając, że jest to mały dusiciel - 100x40x40 będzie ok ??
5 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 17 kwietnia 2008 - 17:52
Podobne tematy: Boa constrictor imperator Costa Rica F1 x
Sprzedam węże
SAMIEC Boa imperator Paraglow poss. JungleGaweł, 17 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Boa imperator Sunglow Sharp - spora samica na petaGaweł, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Boa imperator odmiana jungle/leopard/motleymamba, 12 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Boa imperator odmiana jungle/leopard/motleymamba, 12 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Boa imperator Leopard - dorosła samicaGaweł, 27 kwi 2026 |
|
|
#2
Napisany 17 kwietnia 2008 - 18:04
[quote]Chciałem się dowiedzieć coś więcej na temat tego gatunku :)...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 17 kwietnia 2008 - 18:15
Dla dorosłego 100x60x50 bedzie ok
#4
Napisany 17 kwietnia 2008 - 19:24
Ok, dziękuję za szybką i rzeczową odpowiedź
#5
Napisany 25 kwietnia 2008 - 21:12
wysokosc czy dlugosc 1m?
#6
Napisany 25 kwietnia 2008 - 22:04
Długość ;)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany