Naprawde dobra robota i terra urządzone z gustem. Pozdrawiam i oby tak dalej
13 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 30 marca 2008 - 11:41
Podobne tematy: Terraria pierwsze :)) x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terraria reptizoo,reptiplanet itdeve667, 19 cze 2026 |
|
|
|||
węże
Sprzedam węże
sprzedam terraria z wężamicybul1973 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terraria pionowePablitto212, 29 mar 2026 |
|
|
|||
Sprzedam jaszczurki
Gekony Lamparcie, Terraria +Krzysztoft, 15 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terraria szkalne oraz tuby korkoweSzcz3rbaty, 14 mar 2026 |
|
|
#12
Napisany 30 marca 2008 - 11:57
mimo iż wentylacja jest bardzo słaba to nie powinno być...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#13
Napisany 30 marca 2008 - 12:06
mimo tego ze tylko u góry jest to co dwa...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#14
Napisany 30 marca 2008 - 13:43
pierwsze spoko ;]
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
