słyszałe mkieds cos o tym ze aby uspokic ogłuszyć troche ptaszni9ka mozna go na chwile dac do lodówk ijakos mi sie nei chce w to wierzyć ale moze wy cos wiecie o tym??
6 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 05 grudnia 2005 - 16:27
Podobne tematy: pająki i lodówka x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Ptaszniki , pająki, karmówkapanblady, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Pająki i skorpionySwIsT, 17 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Pająki i nie tylkopanblady, 16 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Ptaszniki, pająki właściwe i skorpionyEpifit, 11 maj 2026 |
|
|
|||
Zamienię
Pończoszniki na inne gatunki i pająkiEpifit, 23 mar 2026 |
|
|
#2
Napisany 05 grudnia 2005 - 16:39
Tak to prawda, chwilowa obecnosc pajaka w lodowce spowalnia jego...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Gość_cyclosternum_*
Napisany 05 grudnia 2005 - 17:14
ale jest tylko troche wolniejszy...
i nie wkładaj go...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
i nie wkładaj go...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 05 grudnia 2005 - 17:40
a niska teperatura moze spowodować to że pająk nie będzie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 05 grudnia 2005 - 17:43
Tak napewno zmniejszy jego aktywnosc, ale ja bym nie ryzykowal....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 05 grudnia 2005 - 22:42
w żadny m celu poprostu pytałem z ciekawosci bo zdawało...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#7
Napisany 06 grudnia 2005 - 10:36
Kiedys, po szalonym poscigu za Ch. andersoni, wlozylam go na...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany