Witajcie! Chcę zacząć hodować węża zbożowego. Od kilku dni przekopuję tę stronę i inne zasoby sieci i trafiłem na wielce pomocne informacje. Ale mam jednak pewne wątpliwości, i liczę, że pomożecie mi je rozwiać. Początkowo planowałem kupić od razu terrarium docelowe, ok. 120x50x50 cm (dł/gł/wys), ale dowiedziałem się, że mały zwierzak źle się w nim czuje i odmawia jedzenia. Zachwalano jednak faunboxy. Tu pojawia się moje pytanie: jakie taki pojemnik powinien mieć rozmiary i jak utrzymać w nim odpowiednią temperaturę (czy taka np. żarówka nie zniszczy plastiku)? I czy terrarium docelowe o rozmiarach jw. nie będzie zbyt małe dla dorosłej...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
3 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 24 lutego 2008 - 15:57
Podobne tematy: Wąż zbożowy od zera - terrarium x
Sprzedam węże
Python regius, wąż zbożowy, boa tęczowyGreenPython, 05 lis 2025 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Wąż zbozowy ScalelessDuda, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 24 lutego 2008 - 16:19
Terrarium docelowe w zupełności wystarczy. jeśli chodzi o faunaboxa to...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 24 lutego 2008 - 16:27
sądze ze nie ma sensu wydawac pieniedzy na faunaboxa;] kup...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 24 lutego 2008 - 16:32
Niezły pomysł. Wielkie dzięki!
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany

