Cze! Mam pytanie. Czy jak samiec z samcem będą podobne miały rozmiary nie pogryzą się w naprawdę dużym terra? chodzi o żółwie stepowe.
#1
Napisany 19 listopada 2005 - 17:17
Podobne tematy: CZy samiec+samiec to nie bomba? x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Harpactira marksi adult samiecJaroo, Wczoraj, 21:16 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec adult A. bicegoiDuduś, Wczoraj, 16:17 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Sprzedam dwa pytony królewskie Samiec i Samiczkapatrycjusz97 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec x sp blue 4.5dceve667, 22 cze 2026 |
|
|
|||
Ogłoszenia matrymonialne
Lasiodora Parahybana - Samiec szuka samicyCronos, 20 kwi 2026 |
|
|
#2
Napisany 19 listopada 2005 - 17:46
#3
Napisany 20 listopada 2005 - 09:06
#4
Napisany 20 listopada 2005 - 09:23
#5
Napisany 20 listopada 2005 - 09:38
#6
Napisany 20 listopada 2005 - 11:09
#7
Napisany 20 listopada 2005 - 11:12
#8
Napisany 20 listopada 2005 - 13:43
#9
Napisany 20 listopada 2005 - 14:35
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
