Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium

- - - - -  
Agama brodata temperatura




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 kamigj

kamigj
  • Terrarysta
  • Z nami od: 864 dni
  • Poland / Małopolskie / Nowy Targ
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 October 2022 - 11:48

Witam. Mam pytanie do bardziej doświadczonych terrarystów mianowicie martwi mnie to czy mój Lucek ma odpowiednia temperaturę w terrarium. Pod żarówka ma 38 stopni. Niby......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by kamigj, 01 October 2022 - 11:52.





Similar Topics: Agama brodata temperatura     x


#2 VisibleNoise

VisibleNoise

    Koordynator w działach początkujący

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3907 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 October 2022 - 13:01

Pod żarówką powinno być 38, ale w reszcie terrarium pokojowa (chyba że terrarium jest jakieś ogromne). 32-33 to za dużo, w jaki sposób uzyskujesz aż......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 kamigj

kamigj
  • Terrarysta
  • Z nami od: 864 dni
  • Poland / Małopolskie / Nowy Targ
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 October 2022 - 13:15

W terrarium jest tylko jedna żarówka 3w1 - 125w . Sprzedawca powiedział ze takie warunki sa w porządku dla agamy natomiast wydaje mi sie za......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 VisibleNoise

VisibleNoise

    Koordynator w działach początkujący

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3907 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 October 2022 - 13:25

Nie znam tej żarówki, może @[member='Radagast'] albo @[member='docfaq'] coś więcej wiedzą na ten temat.

Ogólnie sprawdź temperaturę w innych częściach terrarium i czy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2349 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 October 2022 - 15:44

Termometr masz w niewłaściwym mmiejscu, na górze gromadzi się ciepłe powietrze. Powinien być na wysokości podłoża lub półek, na których agama często przebywa. Ogólnie zasada......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 kamigj

kamigj
  • Terrarysta
  • Z nami od: 864 dni
  • Poland / Małopolskie / Nowy Targ
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 October 2022 - 15:56

Terrarium mam 120x60x60 …. @[member='docfaq'] . Taka żarówkę doradzono mi w sklepie . Bardzo dziękuje za info ! Sprawdzę to wszystko!
Pozdrawiam

Edited by kamigj, 01 October 2022 - 15:58.






#7 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2349 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 October 2022 - 16:01

Ono się jeszcze nie zalicza do wysokich, tym bardziej że sama wyspa grzewcza jest podniesiona, więc między zwierzęciem a lampą jest pewnie jakieś... 20-30 cm?

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3609 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 October 2022 - 20:22

To żarówka MVL. Nadaje się do bardzo dużych terrariów (a to nie jest bardzo duże) lub do czasowego naświetlania gada, 2-3h dziennie (zależy od producenta).

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.