Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Brak apetytu u nowokupionego gekona



Best Answer docfaq, 14 September 2021 - 11:31

Czytając o hodowli jaszczurek, powinieneś trafić na termin "aklimatyzacja". Na forum w wielu różnych działach temat ten był poruszany niezliczoną ilość razy, także dziwię się,......................for more text you need to... Go to the full post



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 LeHundre

LeHundre
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 976 dni
  • Poland / Śląskie / Czechowice-Dziedzice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 September 2021 - 18:37

Witam. Wczoraj czyli 11.09.2021r. zakupiłem 3 miesięcznego gekona orzęsionego. Terrarium 40x40x60. Jest dosyć zestresowany. Jechałem z nim około 50 min. Próbowałem dzisiaj mu dać małego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by docfaq, 14 September 2021 - 11:30.





Similar Topics: Brak apetytu u nowokupionego gekona     x


#2 MalgoKawa

MalgoKawa
  • Terrarysta
  • Z nami od: 965 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 September 2021 - 20:16

Ja od tygodnia mam gekona i było prawie przez tydzień tak samo. Dopiero po 5 dniach coś zjadł. Robiłam repashe i gecko nitrition i dawałam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 LeHundre

LeHundre
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 976 dni
  • Poland / Śląskie / Czechowice-Dziedzice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 September 2021 - 20:51

Dziękuję bardzo za pomoc! W takim razie jutro pojadę do sklepu i kupię mu jakiś pojemnik. Zakupiłem również repashe ale wiem że różnie to bywa......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 MalgoKawa

MalgoKawa
  • Terrarysta
  • Z nami od: 965 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 September 2021 - 21:00

Z tymi mącznikami to sama nie jestem pewna wiec moze proszę jeszcze się wstrzymać zeby mu zaszkodziło. Sama zadałam pytanie na forum czy mu nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 LeHundre

LeHundre
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 976 dni
  • Poland / Śląskie / Czechowice-Dziedzice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 September 2021 - 21:56

Okey. To potem mi napisz na PV jak to wyszło.



#6 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2351 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 September 2021 - 11:31   Best Answer

Czytając o hodowli jaszczurek, powinieneś trafić na termin "aklimatyzacja". Na forum w wielu różnych działach temat ten był poruszany niezliczoną ilość razy, także dziwię się,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.