Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Co robię nie tak, że żabki mi padają - proszę o pomoc.




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#1 Axles

Axles
  • Terrarysta
  • Z nami od: 974 dni
  • Poland / Śląskie / Piekary Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 September 2021 - 11:04

Dzień dobry, 27 sierpnia zakupiłem dla syna na urodziny oraz dla siebie trzy Rzekotki Zielone - podrostki jak to sprzedawca określał, jedna po kilku dniach......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Co robię nie tak, że żabki mi padają - proszę o pomoc.     x


#2 Pietra

Pietra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 965 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 September 2021 - 12:17

Dzień dobry, próbował Pan podać im świerszcze bananowe? Z witaminami? To bardzo wartościowy pokarm. Jak duże są żabki? Ogólnie na pierwsze żaby ja polecam żaby......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Axles

Axles
  • Terrarysta
  • Z nami od: 974 dni
  • Poland / Śląskie / Piekary Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 September 2021 - 12:41

Na świerszcze chyba jeszcze za wcześnie, żabka ma na oko z 2 cm jak jest w formie podkulona. Obecnie przełożyłem ją do pojemnika z torfem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Pietra

Pietra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 965 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 September 2021 - 13:43

Jeżeli ma Pan możliwość, proszę nakarmić z pęsety. Jeżeli muszki za małe, to proszę je zgnieść w papkę, i tak kilka sztuk naraz podać żabce.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Axles

Axles
  • Terrarysta
  • Z nami od: 974 dni
  • Poland / Śląskie / Piekary Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 September 2021 - 17:23

Jak wygląda takie karmienie z pensety, trzymając muszkę pensetą żaba ja sobie z niej wydostanie, nie złapie paszczą pensety? Gnieść kilka muszek w jedną papkę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files



#6 Pietra

Pietra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 965 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 September 2021 - 18:03

Dobrze, czyli pożywka jest OK. Co do karmienia, to moja żaba rogata zawsze bez problemu zjada pokarm z pęsety. Jeżeli język żaby by się przylepił,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Pietra, 05 September 2021 - 18:04.






#7 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4816 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 September 2021 - 23:20

Rzekotki nie beda jadly pokarmu z pensety. To co sie sprawdza u zaby rogatej, nie bedzie pracowac przy rzekotkach. Absolutnie zadnego karmienia zgnieciona papka na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Pietra

Pietra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 965 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 September 2021 - 09:49

Zgadzam się z @[member='MikeB'], świerszcz jest najlepszy. Co do wystroju, to bardzo możliwe, że je Pan przesuszył. Także Życzę powodzenia, mam nadzieję, że pomogliśmy.


#9 Axles

Axles
  • Terrarysta
  • Z nami od: 974 dni
  • Poland / Śląskie / Piekary Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 September 2021 - 11:47

Dziękuję panowie za wsparcie, postaram się zastosować do wszystkiego. Jednak z tym przesuszeniem/przegrzaniem nie pasuje mi ponieważ miałem dwa niezależne termometry z higrometrem jeden na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 Axles

Axles
  • Terrarysta
  • Z nami od: 974 dni
  • Poland / Śląskie / Piekary Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 September 2021 - 18:07

Panowie proszę o odpowiedź, głównie zależy mi czy mogę różnej wielkości i wieku rzekotki trzymać razem, w niedzielę jadę na targi i myślę by dokupić......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.