Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący owady

- - - - -  
Modliszka zdycha?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Kaceka

Kaceka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 992 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 August 2021 - 22:58

Witam, udało mi sie wczoraj przygarnąć dziką modliszke. Nakarmilem ja dwoma muchami. Od kilku godzin przestała sie ruszać i ledwo reaguje na bodźce. Jest jeszcze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by Kaceka, 15 August 2021 - 23:45.





Similar Topics: Modliszka zdycha?     x


#2 Jakub14

Jakub14
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1250 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 August 2021 - 07:49

Przygarnąłeś żywe zwierze które jeszcze przedwczoraj mogło się swobodnie poruszać po świecie a teraz zakładam że może się poruszać w jakimiś pudełku/słoiku o wymiarach max......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Kaceka

Kaceka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 992 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 August 2021 - 08:42

Modliszka sama wleciala do domu przez okno, nie trzymałem jej w zadnym słoiku po prostu zacząłem karmić. Siedziala przy otwartym oknie wiec mogla swobodnie wyjsc.






#4 Jakub14

Jakub14
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1250 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 August 2021 - 08:55

okej to zwracam honor, a co do stanu modliszki to wydaje mi się że powoli jej czasu dochodzi ku końcowi, odnóża ma jakieś powykręcane i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2355 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 August 2021 - 14:11

Modliszka zwyczajna (Mantis religiosa) jest pod ochroną, więc w przyszłości wszystkie napotkane w Polsce modliszki zostawiaj w spokoju. ;) 




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.