Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium

- - - - -  
Mata grzewcza - montaż do terrarium z płyty - czym skleić płytkę ceramiczną?



Best Answer Scientist, 15 May 2021 - 17:29

Z MDF terrarium nie robiłem, więc nie znam 'powszechnych praktyk' i niestety nie wiem czym przykleić do tego płytki. Nie jest to materiał ani trochę......................for more text you need to be logged in. Please Go to the full post



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 AzbestowyDzban

AzbestowyDzban
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1091 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Połczyn Zdrój
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2021 - 10:49

Cześć wszystkim,
Planuję budowę terrarium pod zbożówkę i skrzętnie przejrzałem forum odnośnie maty grzewczej, montażu, bezpieczeństwa etc...
Mam zamiar zamontować ją do środka terrarium z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by AzbestowyDzban, 11 May 2021 - 12:06.





Similar Topics: Mata grzewcza - montaż do terrarium z płyty - czym skleić płytkę ceramiczną?     x


#2 Scientist

Scientist
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1430 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 May 2021 - 20:45

Nie rozumiem po co Ci ten dystans między płytką ceramiczną a matą grzewczą. Gdyby ogrzewanie było od góry lub z boku, miało by to sens,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 AzbestowyDzban

AzbestowyDzban
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1091 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Połczyn Zdrój
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 May 2021 - 21:03

Jeśli chodzi o ten dystans to z tego co wyczytałem/słyszałem to mata grzewcza kiepsko znosi, w porównaniu do kabla, bezpośredni nacisk z góry, co powoduje......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by AzbestowyDzban, 12 May 2021 - 21:20.






#4 Scientist

Scientist
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1430 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 May 2021 - 17:29   Best Answer

Z MDF terrarium nie robiłem, więc nie znam 'powszechnych praktyk' i niestety nie wiem czym przykleić do tego płytki. Nie jest to materiał ani trochę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 AzbestowyDzban

AzbestowyDzban
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1091 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Połczyn Zdrój
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 May 2021 - 17:50

W porządku! Dzięki wielkie za odpowiedź.  :-D  Być może przerzucę się na kabel grzewczy 25W, ale czas pokaże, tak samo jak i research.
Plan też......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 sneyks

sneyks
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2258 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 May 2021 - 18:29

kilka słów odemnie :)
jak jeszcze nie kupiłeś to weź kabel grzewczy ułóż na dnie tak żeby zajmował 1/3 terra, poprzyklejaj roboczo taśmą izolacyjną na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 AzbestowyDzban

AzbestowyDzban
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1091 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Połczyn Zdrój
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 May 2021 - 18:55

Fakt, brzmi to dość prosto, a przy tym umożliwi poprawki, gdybym jakieś chciał. Taśma izolacyjna z płytką ma się rozumieć wystarczy by utrzymać kabel? Nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 sneyks

sneyks
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2258 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 May 2021 - 19:48

mniej przejmowania, więcej testów :). Taśma wystarczy biurowa, izolacyjna czarna się lepiej klei, aluminiowa jeszcze lepiej, i tak chodzi o to żeby utrzymała kabel w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by sneyks, 15 May 2021 - 19:49.


#9 AzbestowyDzban

AzbestowyDzban
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1091 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Połczyn Zdrój
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 May 2021 - 20:00

W porządeczku, trzeba właśnie najpierw testy porobić, teorię znam, to praktyka pokaże co dalej. Dzięki! :)







#10 sneyks

sneyks
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2258 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 May 2021 - 20:12

Nie zapomnij się pochwalić jak skończysz :)



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.