Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


aspekty prawne

- - - - -  
Aspekty prawny dotyczący rejestracji




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 DominOqw_ty

DominOqw_ty
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1122 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 April 2021 - 19:26

Witam prosiłbym o pomoc bo właśnie chce zgłosić mojego regiusa i czy dokument przekazania zwierzęcia i cites wystarczy do rejestracji i czy mogą mi odmówić......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Aspekty prawny dotyczący rejestracji     x


#2 Jakubp2001

Jakubp2001
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1128 dni
  • Poland / Podkarpackie / Rzeszów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 April 2021 - 19:36

Do rejestracji wystarczy dokument CITES. Dostaniesz również ankiete do wypelnienia cel przetrzymywania zwierzecia itp. koszt rejestracji to 26pln.



#3 k7l

k7l

    Moderator w działach jaszczurkowych

  • Moderator
  • Z nami od: 2531 dni
  • Poland / Śląskie / Ruda Śląska
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 April 2021 - 20:15

Jesli masz dokument CITES to nic sie nie martw :) wszystko sprawnie załatwisz w urzędzie, dla początkującego to tylko wygląda na skomplikowane 







#4 Blass

Blass
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1605 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 April 2021 - 15:01

Pracownik urzędu jest zobowiązany do tego aby pomóc Ci przy wypełnianiu papierów. Na rejestrację masz dwa tygodnie od zakupu zwierzaka. 15 minut wystarczy aby wszystko......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Lukas_d2005

Lukas_d2005
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6910 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 April 2021 - 17:14

Podłączę się z kilkoma pytaniami :

-wyczytałem że do rejestracji jest porzebny CITES lub jego kopia potwierdzona ze zgodnością z oryginałem (czyli przez notariusza), czy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Blass

Blass
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1605 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 April 2021 - 00:55

Oryginał zostaje u Ciebie a kopia w urzędzie. Opłata na miejscu (przynajmniej u mnie w starostwie tak zawsze miałem)






#7 Lukas_d2005

Lukas_d2005
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6910 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 April 2021 - 13:19

@[member='Blass'] no tylko na stronie Urzędu z opisem procedury jest napisane pogrubioną czcionką że urząd nie wykonuje kserokopii dokumentów, stąd moje pytanie czy powinienem ją......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 bibor80

bibor80
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5573 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wałbrzych
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 April 2021 - 13:28

Skoro urząd nie wykonuje kserokopii, to raczej oczywiste, że trzeba zrobić wcześniej. Kopia nie musi być potwierdzona przez notariusza. Weź ze sobą na wszelki wypadek......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Blass

Blass
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1605 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 April 2021 - 23:19

@[member='Blass'] no tylko na stronie Urzędu z opisem procedury jest napisane pogrubioną czcionką że urząd nie wykonuje kserokopii dokumentów,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 DominOqw_ty

DominOqw_ty
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1122 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 April 2021 - 18:13

Mam tylko potwierdzenie przekazania zwierzęcia
I potwierdzenie pochodzenie z legalnego źródła



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.