Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Młoda agama,słabe jedzenie i przybieranie na wadze-bardzo proszę o pomoc




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 KarinaW

KarinaW
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1194 dni
  • Poland / Lubuskie / Świebodzin
  • Płeć: Kobieta

Posted 02 April 2021 - 19:14

Przyznam,że nie jestem.pewna,czy to temat żywienie,ale BARDZO proszę o pomoc...
Młoda agamka,ok 4,5 miesiący...
Mam ja 1,5 miesiąca.Najpierw trochę szarańczy,potem karaluchy,sporadycznie drewnojad,macznik.Regularnie wapń i witaminy,temper.w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Młoda agama,słabe jedzenie i przybieranie na wadze-bardzo proszę o pomoc     x


#2 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4816 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 April 2021 - 23:43

sprawdz temperature na wyspie ciepla. Badania na pasozyty nie pokazaly zarobaczenia, wiec osowialosc moze byc wynikiem niewlasciwego srodowiska/temperatury. 



#3 KarinaW

KarinaW
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1194 dni
  • Poland / Lubuskie / Świebodzin
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 April 2021 - 10:55

W poście wypisałam temperatury i wilgotnosc






#4 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2348 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 April 2021 - 12:19

Jaki wzdęty brzuch czy coś w tym stylu? 



#5 KarinaW

KarinaW
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1194 dni
  • Poland / Lubuskie / Świebodzin
  • Płeć: Kobieta

Posted 09 April 2021 - 14:10

Nie.Brzusio mięciutki,jak nie spi,to jest żywa,lazi po terrarium.Teraz była kupa 2 dni z rzędu...tylko ciągle mnie martwi to słabe jedzenie i rośniecie...kurde...no bo chyba nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2348 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 April 2021 - 23:30

Jak dokładnie wygląda suplementacja (jak często i co) i naświetlanie UV (jaka lampa, jaka odległość)? 

 

Słyszałem, że na niejadki dobrze działają mole woskowe. Ja......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 KarinaW

KarinaW
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1194 dni
  • Poland / Lubuskie / Świebodzin
  • Płeć: Kobieta

Posted 10 April 2021 - 12:53

Dsiekuje,za odpowiedź.
Suplementacja: multi vitamin-2x w tygodniu i calcium-codziennie, firmy eko terra-zakupione od razu z agamka.Mieszam z wodą I podaje z pipetki,zazwyczaj ładnie wypija.Staram się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 KarinaW

KarinaW
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1194 dni
  • Poland / Lubuskie / Świebodzin
  • Płeć: Kobieta

Posted 09 May 2021 - 15:54

Pisze,bo może to kogoś zainteresuje-badanie pod mikroskopem,prEz ogólnego weta(miał zwykły mikroskop igadamisie nie zajmuje) pasozytow nie wykazało,ale gdy przy jego podpowiedzi i wsparciu wysłaliśmy kal......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2348 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 May 2021 - 19:29

Rozsądny weterynarz, choć trochę jestem zdziwiony, że kokcydiów nie wykrył. Pewnie to nie jest jakaś silna inwazja? 







#10 KarinaW

KarinaW
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1194 dni
  • Poland / Lubuskie / Świebodzin
  • Płeć: Kobieta

Posted 22 May 2021 - 12:04

Docfaq- jak wygląda na badaniu silna inwazja?U nas na wyniku było 30-50.Po leki jechałam do weta prawie 100km,a i tak pogadać z nią nie mogłam,bo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.