Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Oświetlenie Ptasznik białokolanowy




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 aneta_klb

aneta_klb
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6100 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Kobieta

Posted 24 March 2021 - 08:48

Witajcie. Szukałam w lupce i nie znalazłam odpowiedzi, stąd pytanie. W terrarium mojej Gieni chcę zamontować oświetlenie czerwone. Nie wiem czy wybrać taśmę led czy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Oświetlenie Ptasznik białokolanowy     x


#2 Vesper666

Vesper666
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1211 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 March 2021 - 09:07

Żarówki dogrzewają terrarium więc jak masz mate grzewczą to nie potrzebujesz. Lepiej kupić taśme Led



#3 aneta_klb

aneta_klb
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6100 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Kobieta

Posted 24 March 2021 - 09:55

No właśnie, myślę, że te 10W maty powinno dać radę. Dopiero zamontowałam więc testuję. Nie znam się na tych ledach. Lepsze takie na baterie czy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Timor09

Timor09
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4089 dni
  • Poland / Małopolskie / Myślenice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 March 2021 - 11:14

Polecam paski led z pilotem w zestawie który umożliwia zmiane na ponad 10 kolorów. Jakieś 5m takiego leda kosztują 80-100zł.



#5 Vesper666

Vesper666
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1211 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 March 2021 - 20:25

Timor te o których mówisz są dekoracyjne. Na bioterze jest taśma led typowa dla terrariów ale jest droga



#6 Exotic_sk

Exotic_sk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1455 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Krotoszyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 March 2021 - 20:29

Po co ci typowo do terrarium? Ten led ma oświetlić 30cm w dół. Poszukaj na allegro taśmy led 1m, zrób z tego 3 paski i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 damii

damii
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2837 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdynia
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 March 2021 - 23:55

na allegro jest tego dużo. od jednego sprzedawcy znalazłem krótkie paski  10 i 20cm  (biały zimny kolor)  i każdy świeci oślepiająco mocno - wpinane do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.