Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Czy w terrarium z liśćcami mogę umieścić generator pary aby podkręcić wilgotność?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 straszyki

straszyki
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1146 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Wyrzysk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 March 2021 - 14:43

Mam problem z wilgotnością w terrarium, więc wpadłem na pomysł żeby kupić generator pary, bo niby pomaga podnieść wilgotność. Nie wiem tylko czy to nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by straszyki, 11 March 2021 - 14:43.





Similar Topics: Czy w terrarium z liśćcami mogę umieścić generator pary aby podkręcić wilgotność?     x


#2 mich2525

mich2525
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1505 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 March 2021 - 16:06

Cześć,

A ile % wilgotności jest? Sam generator albo para nie powinny im zaszkodzić, ale nie lubią być "moczone", więc pewnie będą się chować jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 straszyki

straszyki
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1146 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Wyrzysk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 March 2021 - 09:35

Na chwilę obecną mam ok. 65 - 70%, problem tkwi w tym, że żeby otrzymać taką wilgotność muszę dużo razy pryskać terrarium, a na dole......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2350 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 March 2021 - 17:44

Ja bym najpierw spróbował z innymi technikami na podwyższenie wilgotności. Możesz wstawić wilgotne podłoże, pojemnik z wodą przykryty siatką czy czymkolwiek innym, co uniemożliwi owadom......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 straszyki

straszyki
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1146 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Wyrzysk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 March 2021 - 17:05

Dzięki za pomysł, na pewno skorzystam  :-D




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.