Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


wybór zwierzęcia

- - - - -  
Terra w regale




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 dualleg

dualleg
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1160 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 February 2021 - 01:01

Dzień dobry, chciałbym zagospodarować puste półki (maksymalnie 2 półki, reszta jest w użytku :/ ) na regale czymś żywym i szukam jakichś pomysłów. Wymiary w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Terra w regale     x


#2 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2349 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 February 2021 - 16:26

A bezkręgowce Cię interesują? 



#3 dualleg

dualleg
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1160 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 February 2021 - 18:17

Szczerze mówiąc, zbytnio mnie nie "jarają". Sam mam kilka ptaszników i akurat pajęczaki jakoś mnie nie zaskakują. Aczkolwiek propozycji chętnie wysłucham, może coś mnie zainteresuje......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2349 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 February 2021 - 19:47

Jeżeli 60x60 cm to wymiary podstawy, to do takiego terrarium mógłbyś dać eublefary z rodzaju Coleonyx, popularnego eublefara lamparciego (Eublepharis macularius), eublefara gruboogonowego (Hemitheconyx caudicinctus)......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 dualleg

dualleg
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1160 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 February 2021 - 22:18

no niestety to nie jest podstawa, to co podałem to by była długość terra i wysokość, podstawa to jest coś koło 60 x 20. Myślałem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2349 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 February 2021 - 12:24

To podaj jeszcze raz wymiary obu miejsc w standardowej kolejności: szerokość, głębokość, wysokość. :p 

 

Do czegoś o głębokości zaledwie 20 cm dałbym tylko bezkręgowce,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 dualleg

dualleg
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1160 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 February 2021 - 13:15

To podaj jeszcze raz wymiary obu miejsc w standardowej kolejności: szerokość, głębokość, wysokość. :P

No to w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2349 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 February 2021 - 16:33

Hm, moim zdaniem pluskwiaki są raczej aktywniejsze o zmierzchu. Są widoczne w ciągu dnia, ale preferują półmrok. Trzyszcze za to są zdecydowanie dziennymi owadami.
......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 dualleg

dualleg
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1160 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 February 2021 - 20:24

Dobra, super. Wszystko co chciałem wiedzieć już wiem, także teraz tylko upolować Trzyszcze :p. Temat już do zamknięcia raczej. Dzięki!








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.