Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


linienie

- - - - -  
Część wylinki została na zbożówce




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 FilipH

FilipH
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1233 dni
  • Poland / Śląskie / Sosnowiec
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 January 2021 - 12:58

Dzień dobry. Na końcu ogona u węża zbożowego została wylinka (ok.1cm). Nie wiem co mam robić. Czy zostawić? Zbożówka ma 55cm.

Dziękuje za wszystkie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Część wylinki została na zbożówce     x


#2 xcloudx

xcloudx
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1250 dni
  • Poland / Lubuskie / Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 January 2021 - 13:45

najlepiej wziąć węża na ręce zmoczyć papier i pocierać o tą wylinkę tym papierem 



#3 sylwek

sylwek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5937 dni
  • Poland / Mazowieckie / Ostrołęka
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 January 2021 - 17:43

Przepuść przez "tubę" z wilgotnego ręcznika powinno zejść, jak będzie problem namocz go trochę.   







#4 trakowiec

trakowiec
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1394 dni
  • Poland / Lubuskie / Żagań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 February 2021 - 11:16

Podepne sie z pytankiem, w sobote liniał mi regius i na ostatku ogona został kawalek starej skory doslownie z 1cm i tak samo na pysku......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 sneyks

sneyks
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2253 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 February 2021 - 16:53

ehh... ileż razy można odpowiadać na to samo pytanie.
Nie, nie moze zostac wylinka na ogonie, bo moze to doprowadzic do niedokrwienia a w konsekwencji......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 trakowiec

trakowiec
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1394 dni
  • Poland / Lubuskie / Żagań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 February 2021 - 17:29

Namoczona i z ogona zazło co do joty na pysku zostalo mimo wszystko jak na kleju kawalontek, i namaczalem i papierem mokrym probowałem i ręcznikiem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Emis75

Emis75
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1783 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Lubin
  • Płeć: Kobieta

Posted 06 February 2021 - 18:10

Moje regiusy uwielbiają kąpiele w wannie w letniej wodzie ,wiec przed wylinką i nie tylko idą popływać i jak widzę, że wylinka się zbliża  wstawiam ......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.