Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
Agresywna zbożówka




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Diana_

Diana_
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1364 dni
  • Sweden
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 January 2021 - 20:01

Mój wąż zbożowy zawsze był łagodny. Dzisiaj przed karmieniem wyciągnęłam go i wszystko było dobrze, ale po jedzeniu zaczął strzelać. Trochę się martwię. Nie mam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Agresywna zbożówka     x


#2 Pruski

Pruski
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1634 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Głogów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 January 2021 - 06:31

Po co wyciągasz do karmienia? jak ktoś ma węże które mają 5/6m i 50kg nie wyobrażam sobie wyciągania do karmienia a potem wkładania najuszonego węża......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 trakowiec

trakowiec
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1395 dni
  • Poland / Lubuskie / Żagań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 January 2021 - 20:45

Ja dodam tylko, ze gdy masz podłoze typu aspen czy lignocel czy tam chipsy snake to karm w terrarium. A co do gada daj mu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Zatys

Zatys
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2588 dni
  • Poland / Lubuskie / Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 January 2021 - 20:11

Ktoś kiedyś fajnie napisał "Feeding frenzy", węże po karmienia zawsze chcą jeść dalej, można powiedzieć że nie skumały że właśnie zjadły i stąd bierze się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Zatys, 07 January 2021 - 20:44.


#5 wiewioretka

wiewioretka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1242 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 22 January 2021 - 06:13

Ja też przekładam moje zbożóweczki. Ma to trochę plusów. Na 100% zje samą mysz bez "dodatków". Nie kojarzą ręki z pokarmem nawet jak są głodne......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Diana_

Diana_
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1364 dni
  • Sweden
  • Płeć: Kobieta

Posted 10 March 2021 - 19:29

Po co wyciągasz do karmienia? jak ktoś ma węże które mają 5/6m i 50kg nie wyobrażam sobie wyciągania do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 wiewioretka

wiewioretka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1242 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 10 March 2021 - 20:03

Ja też mam węże jako zwierzęta domowe i wyciągam do karmienia. Wiedzą że trzeba wrócić do tera ale jak trzeba im pokazać w którą stronę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Pruski

Pruski
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1634 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Głogów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 March 2021 - 09:35

@[member='Diana_'] nie trafiony komentarz ;) dla swojego i bezpieczeństwa węża lepiej nie wyciągać przy karmieniu :)




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.