Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium

- - - - -  
Terrarium dla kumaków dalekowschodnich lub co w zamian nich dla mojego terrarium




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 kubbatron

kubbatron
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1249 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Brzeg Dolny
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 December 2020 - 00:30

Witam, mam w planach od dłuższego czasu kupić sobie kumaka dalekowschodniego (parkę lub 3 osobniki) do terrarium 60x20x30(obecnie w terrarium doświetlam dzbaneczniki[w załączniku terrarium]). Tylko......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Terrarium dla kumaków dalekowschodnich lub co w zamian nich dla mojego terrarium     x


#2 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2354 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 December 2020 - 15:02

Według mnie za małe, przydałoby się o podstawie minimum 60x30 cm, to dosyć aktywne żabki. Dla gekona orzęsionego się zupełnie nie nada, to nadrzewne zwierzę. 



#3 mich2525

mich2525
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1509 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 December 2020 - 14:53

Mogło by być dla większej grupki karlików szponiastych (Hymenochirus boettgeri). Ale one nie wychodzę z wody, więc wysepka byłaby zbędna.






#4 kubbatron

kubbatron
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1249 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Brzeg Dolny
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 December 2020 - 23:15

Porzucam kumaki, prawdopodobnie jak będzie to możliwe kupię albo liściołaza paskowanego(3 sztuki) albo drzewołaza trójbarwnego(3 sztuki). Mam jeszcze jedno pytanie, jaki wodospad brać(konkretnie) lub może......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by kubbatron, 28 December 2020 - 23:17.


#5 Jaksonek3005

Jaksonek3005
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1385 dni
  • Poland / Śląskie / Skoczów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 January 2021 - 23:57

Jakiego producenta jest to terrarium? Od dłuższego czasu szukam podobnego.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.