Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Mam żółwia wodnolądowego z objawami zapalenia płuc



Best Answer Vulpes90, 23 August 2020 - 22:35


Moglibyście mi wytłumaczyć czy jest to śmiertelne jak to leczyć itp. Z góry dziękuje

Z takimi sprawami najlepiej od razu



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Zolw90

Zolw90
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1343 dni
  • Poland / Mazowieckie / Żyrardów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 August 2020 - 13:40

Od wczoraj mam żółwia zakupionego w sklepie zoologicznym. Ma około 3.5 cm karapaksu. Objawy to problemy z zanurzeniem lekkie przesuwanie się na lewo podczas unoszenia......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Mam żółwia wodnolądowego z objawami zapalenia płuc     x


#2 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4882 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 August 2020 - 22:35   Best Answer


Moglibyście mi wytłumaczyć czy jest to śmiertelne jak to leczyć itp. Z góry dziękuje

Z takimi sprawami najlepiej od razu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 doru

doru
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3575 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 26 August 2020 - 19:31

Tak, nieleczone zapalenie płuc (a na to wskazują objawy) jest śmiertelne. Wizyta u specjalisty mam nadzieję już zaliczona.







#4 Grek1305

Grek1305
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1668 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 August 2020 - 12:52

Jeżeli masz jakieś obawy, a gad był zakupiony w zoologi to na twoim miejscu, przeszedłbym się do lekarza vet. na konsultację, ale od gadów. 

Z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Zolw90

Zolw90
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1343 dni
  • Poland / Mazowieckie / Żyrardów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 March 2021 - 09:33

Dziękuję za pomoc żółw od dawna już jest zdrowy poprostu lekko mocniej dogrzewałem terrarium naprawdę dziękuje :') (ma juz 5 cm karapaksu i nadal rośnie)



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.