Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - fotorelacje

- - - - -  
Biotop wilgotnego lasu równikowego z regionu Loreto, Peru - kohabitacja




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 Uprzejmie_neutralny

Uprzejmie_neutralny
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6198 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 August 2020 - 07:02

Dostaję liczne pytania odnośnie mojego działającego już od roku projektu, i zastanawiałem się od dłuższego czasu, w jakiej formie - wątku na forum, artykułu, FAQ......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by Uprzejmie_neutralny, 22 August 2020 - 16:40.





Similar Topics: Biotop wilgotnego lasu równikowego z regionu Loreto, Peru - kohabitacja     x


#2 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2363 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 August 2020 - 12:02

Wow! Zbiornik robi niesamowite wrażenie, zarówno wystrój, rośliny, jak i zwierzęta. Cieszę się niesamowicie, że dodałeś taki wpis. Mimo że sam nie czuję potrzeby zakładania......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Exotic_sk

Exotic_sk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1468 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Krotoszyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 August 2020 - 13:11

Ja z kolei nie mam żadnych pytań, ale powiem ci, że jeszcze bardziej mnie zmotywowałeś do zrobienia zbiornika dla jakiś płazów. Ślicznie wyszło :D 







#4 Uprzejmie_neutralny

Uprzejmie_neutralny
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6198 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 August 2020 - 14:05

1. Niestety sprowadzenie martwej natury z Ameryki, byłoby niesamowicie drogie z powodu transportu. Nawet sprowadzone rośliny, przyszły w postaci drobnych szczepek.
W korzenie zaopatrzyłem się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Uprzejmie_neutralny, 22 August 2020 - 14:43.


#5 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2363 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 August 2020 - 12:50

2. Hm, a masz informacje na temat tego, ile UVB taka siatka przepuszcza? OptiWhite przepuszcza prawie 90% promieniowania UV, ale już tylko 40% samego UVB. 

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Uprzejmie_neutralny

Uprzejmie_neutralny
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6198 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 August 2020 - 19:14

Hmm. Pamiętasz może źródło informacji o 40% UVB, na które się powołujesz? 
Na etapie projektowym dorwałem kilka broszur ze specyfikacjami od Pilkington, gdzie dla zakresu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2363 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 August 2020 - 21:30

Opieram się głównie na tym, co kiedyś właśnie Frances Baines i Roman Muryn udostępniali. Chyba u tego drugiego autora była wzmianka o ilości UVB. 

[attachment=147745:UV-Transmitting......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files



#8 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4896 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 August 2020 - 22:21


Opieram się głównie na tym, co kiedyś właśnie Frances Baines i Roman Muryn udostępniali. Chyba u tego drugiego autora była......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Uprzejmie_neutralny

Uprzejmie_neutralny
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6198 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 August 2020 - 04:10

I've been bamboozled!
Ok, wygląda na to, że sam się skutecznie wcześniej wprowadziłem w błąd i fajnie, że przy okazji tego tematu się to wyklaruje.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by Uprzejmie_neutralny, 24 August 2020 - 07:54.






#10 Uprzejmie_neutralny

Uprzejmie_neutralny
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6198 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 August 2020 - 05:58

@[member='Vulpes90']:
To są zupełnie dzienne "gekony". ;)
Co do zjawiska solaryzacji:
Mogę się mylić, ale intuicja podpowiada, że zjawisko to nie powinno w tym konkretnym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Uprzejmie_neutralny, 24 August 2020 - 06:47.



1 user(s) are browsing this forum

0 members, 1 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.