Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Kiedy nakarmić zbożówkę?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#1 Bgr

Bgr
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1411 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 10 July 2020 - 14:39

Witam,

Tydzień temu kupiłam swojego pierwszego węża - zbożówkę. Ma około 1-2 mies., 40cm, trzymam go w terra szklanym 60x30x30cm i według hodowcy wąż był......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Kiedy nakarmić zbożówkę?     x


#2 Rivvi

Rivvi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3892 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 July 2020 - 20:09

Siemka. Próbuj, tylko próbuj. Karmienie "na siłę" to nie sposób. Próbuj co jakiś czas. Nie zmusisz bo znowu zwymiotuje. Poczekaj do poniedziałku- dwa dni dla......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 zuczekpawel

zuczekpawel
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4840 dni
  • Poland / Mazowieckie / Nowy Dwór Mazowiecki
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 July 2020 - 09:04

Zwymiotował ze stresu,teraz jak zje to go zostaw 3/4 dni bez dotykania, bo znów zwymiotuje.






#4 Bgr

Bgr
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1411 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 19 July 2020 - 12:18

Witam,

Nakarmiłam w końcu węża w poniedziałek (13.07), dałam mu takiego średniego oseska z paczki 1-2 dniowych, tak na oko 1,5g. Wąż ładnie wszystko strawił.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Piotrexo

Piotrexo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1452 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzesko
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 July 2020 - 18:14

Dlaczego nakarmiłaś go znowu, kiedy on jeszcze nie zdążył strawić poprzedniego?



#6 Indi86

Indi86
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2358 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Koszalin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 July 2020 - 19:55

Przede wszystkim opisz dokładnie warunki jakie ma wąż i dodaj zdjęcie.To już drugie wymioty w tak krótkim czasie, najprawdopodobniej właśnie warunki są nieodpowiednie. Co z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Indi86, 19 July 2020 - 20:13.






#7 Bgr

Bgr
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1411 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 July 2020 - 00:00

Przejściowe terra 60x30x30, szklane. Papierowe ręczniki, kilka warstw, żeby wąż mógł w razie czego się "zakopać". W tym tygodniu kupię aspen. Temp. 27,5-28,5 po ciepłej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Indi86

Indi86
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2358 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Koszalin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 July 2020 - 04:56

Z tego co napisałaś warunki wydają się bardzo dobre, wąż mógł się czymś mimo to zestresować albo i faktycznie osesek był zbyt duży. Jak duży......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Bgr

Bgr
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1411 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 July 2020 - 12:00

Dziękuję za szybką odpowiedź.
Wydawało mi się, że osesek był niewiele większy niż średnica węża, ale mogłam się na oko pomylić... Teraz już wiem, że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 Porcellio

Porcellio
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1400 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 July 2020 - 12:32

Mrożonki są zabijane różnymi sposobami, np. gazem i czasem wąż nie toleruje tego składnika.
Ja bym karmił przez jakiś czas żywymi, jeśli to możliwe.
Ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.