Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Gekon lamparci - terrarium przejściowe




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Vigorone

Vigorone
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1613 dni
  • Poland / Mazowieckie / Zielonka
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 June 2020 - 22:49

Witam

Zastanawiam się nad zakupem gekona lamparciego. Nie zrobiłem/kupiłem żadnego terrarium. Docelowo może bede chciał mieć mieć terra na harem np 1+2. Miejsce w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Gekon lamparci - terrarium przejściowe     x


#2 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2351 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 June 2020 - 23:48

Eublefar lamparci (to poprawna nazwa) jest jaszczurką, która gromadzi zapasy w ogonie i może tygodniami (a nawet miesiącami) nie przyjmować pokarmu. U niedorosłych osobników sprawa......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Vigorone

Vigorone
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1613 dni
  • Poland / Mazowieckie / Zielonka
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 June 2020 - 08:05

Dziękuje za odpowiedz. Nazwę popularna wpisałem a Eublefar Lamparci jest poprawnie. Pomyśle nad terrarium docelowym przed zakupem. Będę miał wolne akwarium 60l ale to słabe......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2272 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 June 2020 - 09:03


I czy takie 60x40x40 będzie ok jakbym chciał w nim mieć harem 1+2 ? Na początku będzie to na pewno......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Vigorone

Vigorone
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1613 dni
  • Poland / Mazowieckie / Zielonka
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 June 2020 - 09:10

Dzięki, na początku zastanawiałem się nad orzeszkiem ale ze względu na odrzucanie ogona wybrałem lamparta. O haremie pomyslalem żeby jeden osobnik nie był samotny, ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2272 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 June 2020 - 09:19

Na pewno dzieciaki, które wykluły się np. w Breeding Lizards, podrosną fajnie do września i będzie spory wybór :)
Oj, są ciekawe, są. A w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Vigorone

Vigorone
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1613 dni
  • Poland / Mazowieckie / Zielonka
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 June 2020 - 09:35

Ok, spróbuje coś z terrarium wymyslec i zobacze co wyjdzie. Jednego na pewno kupię, mam terrarium 20x20x30 z modliszka, kostkę 25x25x25 z ptasznikiem i do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Vigorone

Vigorone
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1613 dni
  • Poland / Mazowieckie / Zielonka
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 June 2020 - 17:56

A w końcu chyba nie było odpowiedzi czy warto zrobić / kupić terrarium z płyty meblowej jako docelowe. Mam z czego zrobić sama obudowę, a......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2351 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 June 2020 - 19:24

Ja preferuję terrarium drewniane w przypadku gatunków lubiących wyższe temperatury. Łatwiej jest też zamontować sprzęt, wystarczy tylko przykręcić, a nawet gdyby trzeba było otwór zrobić,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 MartaCrystal

MartaCrystal

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 3046 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 June 2020 - 08:12

Terrarium szklane dosc szybko nagrzewa sie, ale rownie szybko traci temperature.

Ja preferuje szklane, bo daje wrazenie "lekkosci", ale co sie naczyszczę tych szyb, to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.