Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Imitacja drzewa z rury korkowej, jak zamontować stabilnie, jak połączyć?



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Marcin11

Marcin11
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2682 dni
  • Poland / Śląskie / Poręba
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 June 2020 - 18:02

Cześć

 

Planuję wystrój terrarium dla kameleona lamparciego. Terra ma 90x45x90, kiedyś gdzieś zobaczyłem projekt w którym rura dębu korkowego imitowała drzewo. Planowałem zrobić coś......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Imitacja drzewa z rury korkowej, jak zamontować stabilnie, jak połączyć?     x


#2 Double

Double
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7552 dni
  • Poland / Mazowieckie / Pruszków
  • Płeć: Kobieta

Posted 22 June 2020 - 17:56

Takie konstrukcje możesz montować na rurach PVC, na dziale hydraulicznym znajdziesz rury rozmaitych rozmiarów, węże i tak dalej :) przyda się piłka do cięcia albo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3609 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 June 2020 - 20:31

Sam spód trzeba faktycznie jakoś umocnić, ale jeśli nie będzie po tym chodził legwan zielony, to pozostałe tuby do głównej przykleisz silikonem (lepidłem) akwarystycznym czy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.