Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - rośliny

- - - - -  
Aloes i Sukulenty czy się nada




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 xsiwiecx

xsiwiecx
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1773 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 January 2020 - 13:16

Witam serdecznie, chciałbym zamienić rosliny na żywe i moje pytanie, czy aloes oraz sukulenty będą sie nadawać do terra o wilgotnosci 40/50 % oraz temperatury......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Aloes i Sukulenty czy się nada     x


#2 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3612 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 January 2020 - 13:35

Będą.

Ale musisz zadbać o odpowiednią barwę światła. Zwykle same lampy terrarystyczne (UVB, grzewcza, z wyjątkiem metalohalogenów) nie pozwolą na utrzymanie się roślin i te......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Dagn

Dagn

    Pomocna w działach początkujących i Eublefar lamparci

  • Pomocny
  • Z nami od: 2273 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 27 January 2020 - 13:56

@[member='xsiwiecx']

Ja na samym początku miałam u Juńci eszewerię. Przesiadywała na niej nocą i pogniotła :P

 

Jedna dziewczyna, nie pomnę nicka, z forum miała......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 xsiwiecx

xsiwiecx
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1773 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 January 2020 - 14:21

To ja może zrezygnuję z tej żywej formy roslinnosci. Na pewno będzie mnie czekać żywa roslinnosc jak kupię legwana zielonego ale dla lampartów może faktycznie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.