Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium

- - - - -  
Żarówka UVB




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Kr00lik

Kr00lik
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1568 dni
  • Poland / Łódzkie / Zgierz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 January 2020 - 13:21

Witam
Od 3 dni korzystam z żarówki UVB repti uvb 15.0 extra strong, przeznaczonej dla agam brodatych, wczoraj zauważyłem że zaczyna migać (świeci cały czas......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Żarówka UVB     x


#2 RYUK

RYUK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5163 dni
  • Poland / Śląskie / Jaworzno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 January 2020 - 10:26

Sprawdz na karcie czy daje uvb. Na wszelki wypadek gdyby mialq sie spalic zakup druga.migac moze gdy masz zle pospinane kable albo skoki napiecia. Jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3612 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 January 2020 - 12:39

Może się nadawać do reklamacji. Sprawdź okablowanie.

 

Ale: żarówki UVB są najgorszym źródłem UVB dla gadów. Nadają się co najwyżej dla gadów mało wymagających......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 _DraCO_

_DraCO_
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6464 dni
  • Poland / Lubelskie / Tomaszów Lubelski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 February 2020 - 19:18

Tak jak kolega wyżej napisał, zainstaluj T5(świetlówkę rurową) i dobierz ją tak żeby była na całe terrarium, ja u siebie stosowałem uvb 10 i dobrej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.