Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - fotorelacje

- - - - -  
STRYCHARIUM - projekt długoterminowy | uwagi mile widziane




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 grizlob

grizlob
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4656 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 November 2019 - 23:02

Hej,

 

Krótki wstęp - jestem Artur i z terrarystyką i akwarystyką jestem związany od dawna. W gimnazjum i liceum bawiłem się w rośliny owadożerne......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: STRYCHARIUM - projekt długoterminowy | uwagi mile widziane     x


#2 grizlob

grizlob
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4656 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 January 2020 - 22:03

No i prace ostatnimi czasy trochę ruszyły.

 

Zrobiłem ścianki do kupionych zbiorników:

 

Ustawiłem terraria:

 

Tak wyglądały już ze ściankami:

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files



#3 RuunAwayBoy

RuunAwayBoy
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2039 dni
  • Poland / Śląskie / Sosnowiec
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 January 2020 - 06:28

No całkiem nieźle zaczyna to wyglądać ;) jedyne do czego mogę się przyczepić to ta nieogarnięta pianka termomodernizacyjna na suficie , później jak będziesz chciał......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 BestShade

BestShade
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3250 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 January 2020 - 11:23

Super pomysł :) nie mogę się doczekać efektu końcowego. Daj znać po jakimś czasie jak się pomieszczenie sprawuje. Planujesz coś więcej hodować czy tylko żabki......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4273 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 January 2020 - 11:55

Jak wyżej - jak duży jest strych ? Ciekawa jestem, czy utrzymasz odpowiednią temp. No i co z wentylacją pomieszczenia ? Trzymam kciuki, bo zapowiada......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 grizlob

grizlob
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4656 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 January 2020 - 17:45

No całkiem nieźle zaczyna to wyglądać ;) jedyne do czego mogę się przyczepić to ta nieogarnięta pianka termomodernizacyjna na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4273 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 January 2020 - 20:14

No właśnie - żeby Ci się latem zwierzęta nie ugotowały. 



#8 RYUK

RYUK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5159 dni
  • Poland / Śląskie / Jaworzno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 January 2020 - 21:10

Zdupili to, piana miala byc do poziomu krokwi , wtedy wystarczylo by dac folie i plyty gk przykrecic do krokwi


#9 Dykta

Dykta

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 5617 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 April 2020 - 12:11


Temperatura może być bardziej problemem latem niż zimą. Planuję natomiast zrobić chłodzenie, tylko jeszcze myślę jak to rozegrać. Jest to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 Topola

Topola
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1629 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 April 2020 - 15:22

Ja planuję zrobić takowy "pokój terrarystyczny" w piwnicy, tylko nwm, czy to się uda, bo to jest w bloku XD i wentylacja jest znikoma. Są......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.