Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Agama brodata gryzie swój ogon




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 StefanTheAgama

StefanTheAgama
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1845 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Bojanowo
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 July 2019 - 12:12

Witam niedawno zauważyłem jak moja agama gryzie się w ogon, na forum przeczytałem, że mogła się pomylić. Przez kilka dni nic się nie działo, natomiast......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Agama brodata gryzie swój ogon     x


#2 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4275 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 July 2019 - 13:03

Czy to samiec ?

Takie zachowanie to w większości przypadków - oprócz godowej agresji - reakcja na ból. Czy ona jest zdrowa ? Żadnego problemu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 StefanTheAgama

StefanTheAgama
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1845 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Bojanowo
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 July 2019 - 13:19

To samiec, na przeciwko terrarium nie ma lustra, ani nic w czym mógłby zobaczyć odbicie, jest w terrarium sam i raczej jest zdrowy co jakiś......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by StefanTheAgama, 25 July 2019 - 14:13.






#4 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4275 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 July 2019 - 13:47

Nie znam się na brodaczach i nie wiem kiedy mają sezon godowy - może właśnie go rozpoczął. Jeśli jesteś pewien jego zdrowia to daj mu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 StefanTheAgama

StefanTheAgama
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1845 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Bojanowo
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 July 2019 - 13:55

Odchody wyglądają normalnie, a w najbliższym czasie na badanie nie mogę z nim jechać.



#6 Vulpes90 Online

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4883 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 July 2019 - 20:05


Nie znam się na brodaczach i nie wiem kiedy mają sezon godowy - może właśnie go rozpoczął.

Obecnie przy lampach......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.