Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
P. cambridgei terrarium, a zachowanie ptasznika.




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Hrupioncy

Hrupioncy
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1983 dni
  • Poland
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 July 2019 - 21:30

Witam, mam samiczkę P. cambridgei ~4,5 dc. Liniała u mnie dwa razy i jest cały czas w  tym samym pojemniku, jednak wystrój zmieniałem kilka razy.

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: P. cambridgei terrarium, a zachowanie ptasznika.     x


#2 ro_sikora

ro_sikora
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2833 dni
  • Poland / Śląskie / Mikołów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 July 2019 - 06:38

Nie wiem które z tych zachowań uważasz za dziwne. Pająki czasem wkładają odnóża pod siebie, albo pchają do otworu gębowego, nie martw się. Jeśli miałaby......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by ro_sikora, 11 July 2019 - 06:42.


#3 Hrupioncy

Hrupioncy
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1983 dni
  • Poland
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 July 2019 - 07:16

@[member='ro_sikora']  zmiana wystroju na przestrzeni kilku miesięcy była 2 razy, po wylinkach jedynie. Co do reszty masz rację, wrzucam na luz. Martwiłem się że coś......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Roko2008

Roko2008
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1979 dni
  • Poland / Śląskie / Żarki
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 November 2019 - 21:34

Ej nie chcę robić zbędnego syfu na forum więc pytam tu.Czy mogę podejrzewać DKS u mojej blondi ?Dzisiaj przez przypadek bardzo bardzo lekko przytrzasnąłem jej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.