Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - pozostałe tematy

- - - - -  
Jakie zwierzę do akwarium?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 AdiTerra

AdiTerra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2108 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 April 2019 - 18:59

Witam. Nabyłem niedawno, używane akwarium (Aquael leddy 40 pojemność 25l). I tu pojawia się pytanie, jakie zwierzę się w nim zmieści? Wymiary to kolejno: wysokość......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Jakie zwierzę do akwarium?     x


#2 TheKiwi

TheKiwi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1887 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 April 2019 - 19:46

może karliki szponiaste? to żaby dorastające do 4cm. Całe życie przebywają w wodzie ale oddychają powietrzem atmosferycznym więc głębokość nie może mieć więcej niż 30cm.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 AdiTerra

AdiTerra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2108 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 April 2019 - 22:12

Hmmmm, no dobra. Faktycznie zainteresowałeś/aś mnie krabami. Może Sesarma mederi?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka






#4 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2353 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 April 2019 - 22:23

Pluskwiaki wodne (Lethocerus spp.), mrówki, coś z dwuparców (wije, pareczniki) lub równonogów, kraby, krewetki, patyczaki czy inne straszyki, modliszki, być może również chrząszcze. Ja mam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.