Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


wybór zwierzęcia

- - - - -  
Przywitanie, pierwsze paludarium, wybór zwierzaka itp




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Centek15

Centek15
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1923 dni
  • Netherlands
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 January 2019 - 17:17

Witam wszystkich, jest to mój pierwszy post na forum :)

Krzysiek, 25lat, mieszkam w Holandii, od 5lat mam akwarium 60l roślinne, od 2lat miałem 240l,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Centek15, 20 January 2019 - 18:17.





Similar Topics: Przywitanie, pierwsze paludarium, wybór zwierzaka itp     x


#2 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4881 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 January 2019 - 23:52

Zerknij sobie na www.terrarium.com.pl, może wpadnie Ci coś w oko. Żółwi raczej odpadają, wymagają dużo większych zbiorników, ale myślę, że duża część mniejszych gekonów (mniejsze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Centek15

Centek15
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1923 dni
  • Netherlands
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 January 2019 - 09:52

Fajna konkretna odpowiedź, dziękuję bardzo, wrócę do domu i przejrze Twoje propozycje. A co myślisz nad micro kameleonem? Wpadły mi w oko przez moment w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4881 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 January 2019 - 02:40

Z tego co się orientuję dość ciężko takiego dostać i chyba dość krótko żyją.
https://www.terrarium.com.pl/240-rieppeleon-brevicaudatus-kameleon-lisciasty-brodaty/#dlugosc-zycia



#5 Centek15

Centek15
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1923 dni
  • Netherlands
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 January 2019 - 20:50

Z tego co się orientuję dość ciężko takiego dostać i chyba dość krótko żyją.
https://www.terrarium.com.pl/240-rieppeleon-brevicaudatus-kameleon-lisciasty-brodaty/#dlugosc-zycia

Dziękuję bardzo za odpowiedź.
Przez......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Centek15, 26 January 2019 - 21:54.


#6 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3608 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 February 2019 - 17:31

Małe kameleony, jak kameleony w ogóle, słabo chyba pływają i wylądowanie w wodzie źle się skończy.

 

Najlepiej anolisy: dzienne, różne gatunki do wyboru, jest......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Centek15

Centek15
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1923 dni
  • Netherlands
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 February 2019 - 19:08

Witam, paludarium już stoi z trzema zabkami, konkretnie kumaki dalekowschodnie, zostało wszystko przerobione co nieco :) będę mieć chwilę to wstawię fotki :)
Możesz podesłać......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Centek15, 09 February 2019 - 19:10.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.