Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Aksolotl - początki - akwarium, wyposażenie, parametry i podmiana wody




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Ilona_B

Ilona_B
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2052 dni
  • Poland / Podlaskie / Łomża
  • Płeć: Kobieta

Posted 24 September 2018 - 17:16

Witam wszystkich,

W niedługim czasie zamierzam zakupić dwa aksolotle. Dzięki Wam dowiedziałam się już naprawdę dużo, w zasadzie od ponad 2 miesięcy siedzę i czytam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Aksolotl - początki - akwarium, wyposażenie, parametry i podmiana wody     x


#2 Shiszan

Shiszan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3590 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Kobieta

Posted 27 September 2018 - 19:32

Axle bardzo lubią kryjówki, więc grota jest jak najbardziej dobrym pomysłem. Ogólnie polecam wszystko, co ograniczy częściowo światło, żeby aksolotl mógł się przed nim schować.
......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Ilona_B

Ilona_B
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2052 dni
  • Poland / Podlaskie / Łomża
  • Płeć: Kobieta

Posted 30 September 2018 - 10:43

Dzięki!

Po głębszych przemyśleniach zrezygnowałam z samoróbki, bo nie podołam  z elektryką. Niestety akwarium musiałam zamówić przez to krótsze, mieściłoby mi się 90cm, wzięłam ostatecznie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.