Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium

- - - - -  
Lokum pytona królewskiego.




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 Przemoldemol

Przemoldemol
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2527 dni
  • Poland / Małopolskie / Myślenice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 September 2018 - 18:19

Cześć właśnie planuje zrobienie pudła dla młodego pythona regiusa (3 miesięcznego) Wielkość pudła to 55x35x30 jakiej długości kupić przewód grzewczy aby zapewnić min 30 stopni......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Lokum pytona królewskiego.     x


#2 Kridge

Kridge
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2733 dni
  • Poland / Podkarpackie / Krosno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 September 2018 - 18:58

Co masz na mysli piszac "pudlo"? Co to kabla to na kabel poloz plytki ceramiczne i uszczelnij zeby waz nie mogl sie przez nie przecisnac......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 sawiksaw

sawiksaw
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2344 dni
  • Poland / Łódzkie / Pabianice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 September 2018 - 19:25

Chyba karton????






#4 bazir113

bazir113
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2681 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 September 2018 - 21:32

Musisz zabezpieczyc kabel koniecznie! Tak jak napisal Kridge najlepiej plytki ceramiczne bo fajnie rozprowadzają cieplo. Daj zdjęcie tego "pudła" bo już się boję co to.



#5 Przemoldemol

Przemoldemol
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2527 dni
  • Poland / Małopolskie / Myślenice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 September 2018 - 08:54

A kabel grzewczy np na regale przymocowany i na nim położyć "pudło" :-D . Tak ,żeby kabel był pod pudełkiem a nie w środku. To plastikowe......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Karla

Karla
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7511 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 29 September 2018 - 18:39

Możesz postawić pudło na kablu, tylko pod kabel położyłabym jakąś izolację, żeby nie zniszczyć regału (nie wiem, ile ciepła jest w stanie wytrzymać). Najsensowniejszy wydaje......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Przemoldemol

Przemoldemol
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2527 dni
  • Poland / Małopolskie / Myślenice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 October 2018 - 16:53

Kurcze szkoda ,że nie przeczytałem tego przed giełdą w krakowie i kupiłem 50 Watowy kabel. Mam jeszcze 30W więc zamienie ten z tamtym. Kabel może......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files



#8 Karla

Karla
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7511 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 02 October 2018 - 18:05

Nie wyobrażam sobie trzymania węży całą dobę w całkowitych ciemnościach. To nie zwierzę jaskiniowe, wątpię, by wyszło mu to na zdrowie... Wentylację zrób tak jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Przemoldemol

Przemoldemol
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2527 dni
  • Poland / Małopolskie / Myślenice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 October 2018 - 18:58

Dzięki czyli pasek ledowy w szafie byłby okey? Możesz mniej więcej powiedzieć mi jaka średnica kryjówki dla 3-4 miesięcznego regiusa?







#10 MrKozub

MrKozub
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4195 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 October 2018 - 08:10

Idź do sklepu budowlanego i kup kilka doniczek plastikowych, evoker w swoim skrypcie wrzucił zdjęcia.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.