Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Problem z doborem filtru i poziomu wody, wygrzewanie




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 NightSky

NightSky
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2070 dni
  • Poland / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 September 2018 - 21:30

Witam wszyskich forumowiczów. Jako, że to mój pierwszy post proszę o wyrozumiałość. Starałem się przeczytać maksymalnie dużo w istniejących wątkach. 

 

Otóż za namową dzieci zdecydowaliśmy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by NightSky, 09 November 2018 - 09:16.





Similar Topics: Problem z doborem filtru i poziomu wody, wygrzewanie     x


#2 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2351 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 September 2018 - 17:10

1. Żółw potrzebuje czasu na aklimatyzację, więc przez pierwsze kilka dni będzie się zachowywać nerwowo. 

2. Żywy pokarm jest moim zdaniem najlepszy, ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 NightSky

NightSky
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2070 dni
  • Poland / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 September 2018 - 21:27

Dzięki za odpowiedź. Zaopatrzyłem się w nowe rodzaje żywego pokarmu. Dzisiaj rurecznik bardzo mu smakował mam też rozwielitkę i białe robaki. Lampa była za darmo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Byrus

Byrus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3280 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 September 2018 - 20:55

Pamiętaj o bardzo dokładnym płukaniu żywego pokarmu akwarystycznego, nigdy nie wlewaj wody z torebeczki w której są te żywe robaki do akwarium, zawsze przelewaj przez......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 NightSky

NightSky
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2070 dni
  • Poland / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 September 2018 - 21:13

Dzięki, bardzo cenna uwaga o pokarmie. Nie wiedziałem o tym. Co do filtra w jednym pojemniku dałem pół na pół gąbkę i zeolit w drugim......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 NightSky

NightSky
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2070 dni
  • Poland / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 September 2018 - 17:55

Żółw się zaaklimatyzował całkiem fajnie. Nowy filtr daje radę. Wrzuciłem korzeń i trochę naturalnych roślin, zobaczymy czy się utrzymają. 

 

IMG_20180923_161220.jpg?raw=1

 

Czas......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by NightSky, 23 September 2018 - 17:56.







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.