Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Dwa gatunki w jednym terrarium.




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#1 Sharvari_Arpana

Sharvari_Arpana
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2410 dni
  • Poland / Mazowieckie / Piaseczno
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 May 2018 - 16:53

Słyszałam, że można trzymać gekona orzęsionego i felsumę madagaskarską w jednym terrarium. Czy to prawda? Nie będzie żadnego problemu z "dogadywaniem się" tych gatunków?





Similar Topics: Dwa gatunki w jednym terrarium.     x


#2 filogrzybek2005

filogrzybek2005
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2552 dni
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 May 2018 - 17:23

Słyszałam, że można trzymać gekona orzęsionego i felsumę madagaskarską w jednym terrarium. Czy to prawda? Nie będzie żadnego problemu z "dogadywaniem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 hubix557 20

hubix557
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2479 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 May 2018 - 19:04

Gatunków za nic się nie łączy w hodowli hobbistycznej, jedynie w laboratoriach do badań itd. Nie ma sensu męczyć zwierząt łącząc gatunki. 







#4 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2353 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 May 2018 - 14:40

@[member='hubix557'], w hodowli hobbystycznej z powodzeniem łączy się różne gatunki. Trzeba je tylko odpowiednio dobrać. Połączenie wymienionych gatunków wydaje mi się nietrafionym pomysłem, dokładnie z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Arrow

Arrow
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7559 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 May 2018 - 19:23

@[member='docfaq'] bzdury, nie łączy się gatunków w hodowlach hobbystycznych, bo terraria są za małe, żeby sprostać wymaganiom kilku różnych gatunków - podaj proszę przykłady prawidłowego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2353 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 May 2018 - 20:28

Wystarczy odpowiednio dobrać gatunki. Ważne jest, by nie były terytorialne i najlepiej zajmowały różne nisze ekologiczne. Jeżeli warunki hodowli są takie same (zwierzaki pochodzą z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Arrow

Arrow
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7559 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 May 2018 - 21:45

Tak w naturze, na nieograniczonej przestrzeni, gdzie każde zwierze zajmuje konkretną niszę. To zawsze słaby argument, żęby porównywać naturę do warunków sztucznych.

 

Nie łączy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4820 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 May 2018 - 02:35

Oczywiscie, ze mozna laczyc gatunki. @[member='docfaq'] podal dobry przyklad. Pomysl o duzym paludarium, w ktorym w czesci wodnej masz traszki I anolisy buszujace powyzej. Doloz jeszcze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by MikeB, 22 May 2018 - 02:42.


#9 Arrow

Arrow
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7559 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 May 2018 - 06:25

Trafiłeś w sedno, musi byc duże terrarium i osoba musi wiedzieć ci robi.

Ja nie polecam bo 90% przypadków zrobi to złe, dla mnie to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2353 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 May 2018 - 06:52

@[member='Arrow'], podane przeze mnie projekty funkcjonowały przez wiele miesięcy, mogłem je śledzić za pomocą serwisów YouTube, Instagram i innych. Tak samo jak Ty jestem sceptycznie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.