Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Umierające forum terrarium.pl



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 RogatePL

RogatePL
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6143 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 March 2018 - 19:35

Witajcie! Osobiście odnoszę wrażenie, że forum terrarium.pl jakoś obumiera? Sam osobiście bardzooo dawno byłem temu na tym forum aktywny, ale wróciłem z myślą, że tak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#2 machina

machina
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3374 dni
  • Poland / Łódzkie / Głowno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 March 2018 - 22:00

Coś chyba Ci się pomyliło , z dzisiejszego dnia jest chyba 11 , a z samego marca ok. 130 ogłoszeń i to tylko w dziale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Calmwater

Calmwater
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5297 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 March 2018 - 13:37

Mysle, ze arachnea przezywa okres zastoju w zwiazku z atakami hakerow i przerwami w funkcjonowaniu... Mam nadzieje, ze sie rozkreci i bedzie jak w czasach......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Calmwater, 12 March 2018 - 13:38.






#4 RogatePL

RogatePL
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6143 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 March 2018 - 14:31

Dokładnie ... jak patrzę na konta znajomych, którzy kiedyś 5-6 lat temu tutaj na TCP wiedli "prym" to tak na prawdę ich historia wejścia na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 adamkraka

adamkraka

    Uprzednio Moderator w działach nie tylko wężowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4069 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 March 2018 - 22:20

Tak reklamy utrzymują serwer, forum ma się dobrze, odkąd jest facebook i miliardy grup to aktywność na forum spadła, jednak gdy ktoś szuka wiedzy a......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Marsel

Marsel
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5745 dni
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 March 2018 - 14:29

Moim zdaniem forum umarło już dawno. Każdy kto pamięta je sprzed 7-8 lat wie jak wyglądało. 
Przede wszystkim odeszło sporo znanych tu osób, nie będę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Marsel, 20 March 2018 - 14:31.






#7 RogatePL

RogatePL
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6143 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 March 2018 - 14:41

Dzięki Marsel za opinie. Dokładnie tak forum kilka lat wstecz jeszcze 6-7 lat temu to była zupełna inna bajka. Żal mi tego i to bardzo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Marsel

Marsel
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5745 dni
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 March 2018 - 15:16

Wątpię. Choć chciałbym, aby tak było. To już nie te czasy, w których młodzi o wszystko pytali z pokorą , dostając często bardzo mądre odpowiedzi,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Beccarii

Beccarii
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4897 dni
  • Poland / Lubuskie / Szprotawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 March 2018 - 02:38

Zgodze sie z moimi poprzednikami, ale osobiście wole już poprzeglądać nasze forum, mimo, iż aktywność faktycznie spadła, niż czytać posty na grupach terrarystycznych na facdbooku.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 Ajsza2265

Ajsza2265
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4348 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Olsztyn
  • Płeć: Kobieta

Posted 22 March 2018 - 06:25

Nie jestem tu aż tak długo jak niektórzy z was, ale z tego co zauważyłam to dział Warany milczy. Ktoś raz w poście o waranie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.