Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Agama Brodata - słuch, promieniowanie uvb, odżywianie (pytania na które nie znalazłem odpowiedzi)




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OLE

OLE
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2287 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 January 2018 - 11:41

Siema wszystkim,

 

Zwracam się do Was o pomoc w odpowiedzi na kilka pytań na które nie znalazłem informacji w internecie, mianowicie:

Od dłuższego czasu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Agama Brodata - słuch, promieniowanie uvb, odżywianie (pytania na które nie znalazłem odpowiedzi)     x


#2 Rakkys

Rakkys
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2460 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 January 2018 - 14:29

Siema wszystkim,

 

Zwracam się do Was o pomoc w odpowiedzi na kilka pytań na które nie znalazłem informacji......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Rakkys, 28 January 2018 - 14:32.


#3 OLE

OLE
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2287 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 January 2018 - 15:19

Tu nie chodzi o zabawę w dja ale mniejsza z tym ;) przy basie terrarium stac nie bedzie, gdyz glosnikow basowych nie mam tylko w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Rakkys

Rakkys
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2460 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 January 2018 - 15:38

Poczekaj na opinie reszty czlonkow forum moze i oni sie wypiowiedza na ten temat - Ja swoja juz opinie wydalem .

Pozdrawiam



#5 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2351 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 January 2018 - 23:04

1. Ogólnie hałas i zamieszanie wokół terrarium najlepiej jest ograniczać. Ale nie ma też co przesadzać. Zwierzaki mają swoje indywidualne preferencje i jeden może znosić......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.