Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Szarańcza - siano




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 rzezniczak

rzezniczak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2683 dni
  • Poland / Śląskie / Dąbrowa Górnicza
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 January 2018 - 13:15

Witam, trzymam do skarmienia szarańcze. Chce im dać siano. Czy musze kupić takie jak są np. dla gryzoni czy zwykle siano " od rolnika "......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by rzezniczak, 15 January 2018 - 13:16.





Similar Topics: Szarańcza - siano     x


#2 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2350 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 January 2018 - 11:09

Ryzyko, że w tym sianie znajdą się groźne dla szarańczy czy też zwierząt karmionych nią organizmy, istnieje, choć nie wiem, na ile jest duże. Ja......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 rzezniczak

rzezniczak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2683 dni
  • Poland / Śląskie / Dąbrowa Górnicza
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 January 2018 - 11:11

Czyli lepiej kupić takie siano dla gryzoni? Znalazlem jeszcze na allegro: http://allegro.pl/siano-dla-krolikow-gryzoni-12kg-swieze-i-pachnace-i6671537231.html tylko kwestia czy to nie jest wszystko po jednych pieniadzach.. Ale cenowo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 docfaq

docfaq
  • Koordynator działów
  • Z nami od: 2350 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 January 2018 - 11:22

Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, czy siano sprzedawane pod hasłem „dla gryzoni” jest jakoś specjalnie obrabiane, by się nadawało do jedzenia. Ważne, by nie było......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.