Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium

- - - - -  
Higrometr elektroniczny w moczboxie




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 k0rzeniowsky

k0rzeniowsky
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2301 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Starachowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 January 2018 - 12:11

Witam.

Kupiłem elektroniczny higrometr i zainstalowałem go w moim moczboxie. Chciałem się dowiedzieć, czy czujnik nie jest za wysoko? Jest zainstalowany na zakrętce od moczboxa.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Higrometr elektroniczny w moczboxie     x


#2 Nonac

Nonac
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6446 dni
  • Poland / Lubelskie / Krasnystaw
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 January 2018 - 12:36

Ja bym sobie w ogóle odpuścił ten higrometr. Nie wiem jakiego ptasznika tam będziesz trzymał, ale nie sądzę aby wskazania higrometru pomogły ci utrzymywać odpowiednie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 k0rzeniowsky

k0rzeniowsky
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2301 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Starachowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 January 2018 - 12:48

Chciałem mu zrobić jak najlepsze warunki do życia. W takim wypadku zostawię higrometr, ale nie będę kontrolował wilgotności wskazanej przez urządzenie, lecz samą temperaturę. Dziękuje......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Nonac

Nonac
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6446 dni
  • Poland / Lubelskie / Krasnystaw
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 January 2018 - 13:14

Ważne aby nie traktować wskazań higrometru jak wyroczni;) Bo jeśli wetkniesz go bezpośrednio w wilgotne podłoże, czyli tam gdzie przebywa ptaszniki (jeśli mówimy o naziemnych)......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Skrzypol

Skrzypol
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5308 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 January 2018 - 09:24

Ten czujnik to termometr, higrometr masz wewnątrz pudełka z wyswietlaczem, dlatego wyniki można wsadzić między bajki. Chyba że masz w instrukcji napisane, że to jest......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Skrzypol, 13 January 2018 - 10:39.


#6 Calmwater

Calmwater
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5295 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 January 2018 - 14:49

Mozesz spryskac tez polowe pojemnika i zobaczysz, kiedy pajak przeniesie sie na wilgotna/sucha czesc - w ten sposob zobaczysz, jak "na oko" wybrac najbardziej preferowana......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.