Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący jaszczurki

- - - - -  
Pomoc przy wyborze podłoża dla geka




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 magdam711

magdam711
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2374 dni
  • Poland / Podkarpackie / Rzeszów
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 December 2017 - 15:05

Cześć wszystkim!  :-P 

Mam gekona 2 miesiące, samiec ok. roczny i na początku trzymałam go na piasku ( tak jak polecił mi pan w zoologiku,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Pomoc przy wyborze podłoża dla geka     x


#2 Nek111

Nek111
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2374 dni
  • Poland / Lubuskie / Słubice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 December 2017 - 18:01

Ja bardzo polecam torf kokosowy

 

1. Świetnie utrzymuje wilgotność, obficie spryskane terrarium jest wilgotne nawet przez kilka dni.

 

2. Rzadko trzeba sprzątać ponieważ......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 jot023

jot023
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3098 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 December 2017 - 19:17

Żaden torf kokosowy dla lamparta! Właśnie chodzi o to, że trzyma wilgoć i podnosi wilgotność w terra za bardzo. To nie jest orzęsek i to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 sepax

sepax
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2845 dni
  • Poland / Małopolskie / Dobczyce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 December 2017 - 21:02

Dokładnie, tak jak pisze @[member='jot023']. Żadnych torfów dla lampartów... no chyba że do wilgotnych kryjówek, chodź i do tej roli według mnie lepiej sprawdza się wermikulit.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 kornel

kornel
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5581 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 December 2017 - 22:50

Ile hodowców tyle sugestii... Musisz sama dojść do konsensusu :p dla geków możesz stosować drewno bukowe, wermikulit, korę sosnową, włókno Kokosowe, granulat kukurydziana, piach, badź......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.